شرکت حمل و نقل داخلی و سراسری سوربن ترابر هوشمند

سامانه نظارت بر تردد خودروهای سنگین در تهران راه‌اندازی شد.

ه گزارش تراکس کار و به نقل ایران اکونومیست، سردار محمدحسین حمیدی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ افزود: یکی از معضلات اصلی شهر تهران در ساعات مختلف شبانه روز تردد خودروهای سنگین در مسیرهای مختلف است.

وی ادامه داد: نیاز به حمل بارهای مختلف ساختمانی در سطح شهر وجود دارد و با بهره برداری از این کامیون ها و ماشین آلات سنگین این نیاز برطرف می شود و این بارها باید حمل شوند بنابراین این جابجایی ها اجتناب ناپذیر است.

حمیدی گفت: هر شهری این مشکل را دارد اما اگر کنترل این جابجایی ها به شیوه سنتی کافی بود باید رضایت بیشتر از این باشد.

وی افزود: یکی از مشکلاتی که داریم این است که خودروهای سنگین در سطح جاده ها و شبانه روز به صورت غیرقابل کنترل و با مدیریت حداقلی و متعارف تردد می کردند و تصادفات زیادی را برای مردم به وجود می آوردند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: محدودیت شبانه این وسایل نقلیه باعث می شود در آن ساعات اوج بار با سرعت بیشتری حرکت کنند تا با سرعت بیشتری به مقصد برسند که این امر باعث و افزایش تصادفات می شود.

وی ادامه داد: اجرای پروژه های عمرانی در شب نگرانی های زیادی برای بسیاری از ساکنان آن منطقه از جمله ایجاد آلودگی صوتی ایجاد می کند، بنابراین تصمیم گرفتیم از سال گذشته این پارک را به تجهیزات هوشمند مجهز کنیم و جلسات مختلفی را با صنایع مختلف از جمله میکسر برگزار کنیم.

حمیدی افزود: با کنترلی که در سطح شهر در بخشی از روز که امکان پذیر است و آسیبی به ترافیک نمی زند و با مصوبه شورای ترافیک شهر تهران در دفعه قبل می توانیم آنها را بیشتر کنترل کنیم.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: این آغاز کار است و سامانه کنترل پارک میکسر را در تهران راه اندازی کرده ایم و این سامانه را برای سایر ادارات از جمله زباله جمع کن، زباله جمع کن، و کلیه گروه های حمل و نقل کالا در تهران.، خواهد بود

وی خاطرنشان کرد: تردد این کامیون ها در سطح شهر اجتناب ناپذیر است و نمی توانیم همه این ترددها را متوقف و ممنوع کنیم، اما می توانیم تردد آنها را ساماندهی و کنترل کنیم تا به ترافیک آسیبی وارد نشود و بخشی از ترافیک در شب منحرف شود.

 

دیدگاه ها (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما