شرکت حمل و نقل داخلی سراسری سوربن ترابرهوشمند افتخار دارد با امکانات ویژه در حوزه حمل و نقل داخلی کالا نسبت به ارائه خدمات مرتبط اقدام نماید.
ضمن اینکه همواره به واسطه داشتن شعبه و دفتر نمایندگی در مراکز بار کشور حملی ایمن ، ارائه نرخ حمل مناسب و تحویل کالا طبق زمان بندی مورد توافق با صاحبین کالا را جهت اعتماد سازی و جلب رضایتمندی مشتریان گرامی مد نظر قرار داده است.
شرکت سوربن ترابرهوشمند با بررسی کارشناسی و بهره گیری از توان علمی نخبگان و دانش آموختگان مراکز معتبر دانشگاهی ، در راستای بهبود خدمات لجستیکی ، با کسب مجوز از سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور ، راه اندازی سامانه هوشمند” بارمپ“ را در دستور کار خود قرار داد و با افتخار این سامانه را به صنعت حمل و نقل کشور ، صاحبان محترم کالا و سفیران(رانندگان گرامی) تقدیم می نماید. این شرکت بعنوان یکی از معدود شرکت های حمل و نقل سراسری، سامانه هوشمند حمل بار« بارمپ» را ایجاد و با در اختیار داشتن ۱۰۰ دستگاه ناوگان ملکی و بیش از ۰۰۰ادستگاه ناوگان تحت پوشش در حال تبدیل شدن به شرکت بزرگ مقیاس هوشمند می باشد . از ویژگی های شرکت های بزرگ مقیاس هوشمند ، امکان صدور بارنامه برخط در سراسر کشور میباشد سامانه “ بارمپ ” شامل وب اپلیکیشن و اپلیکیشن بارمپ در دو نسخه اندروید و ios جهت نصب و اعلام بار در دسترس صاحبان محترم کالا ، سفيران بارمپ ، شرکتها و متصدیان حمل و نقل قرار دارد . بارمپ صرفه جویی در زمان و انرژی ، تامین ناوگان مناسب و رصد محموله از مبدا تا مقصد و همچنین هماهنگی بار برگشت سفیران با رمپ را تضمین می نماید